Innowacyjne i piękne meble kluczem do pięknego mieszkania

Nastaje w życiu dorosłej osoby taki czas, kiedy musi zmierzyć się z zadaniem stworzenia odpowiedniego miejsca do życia swojej rodziny. Takim momentem jest kupno domu, a także jego odpowiednie przystosowane do potrzeb każdego z domowników.

Bardzo ważną decyzją w każdym domu, bądź mieszkaniu jest wybór odpowiednich mebli. To elementy wyposażenia, które powinny być w stu procentach dostosowane nie tylko do wnętrza i jego możliwości, ale przede wszystkim do oczekiwań i potrzeb każdego członka rodziny.

Na przeciw wszystkim tym potrzebom wychodzi firma KOMANDOR SA – to przedsiębiorstwo, które od ponad 25 lat zapewnia swoim klientom szeroką ofertę najwyższej jakości mebli. Meble te charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością, trwałością i elegancją. To firma z długoletnim i bogatym doświadczeniem, co pozwoliło marce zaistnieć nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych. Obecnie firma KOMANDOR obecna jest w ponad 38 krajach na całym świecie.

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar marki Komandor, będą doskonałym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach jak salon, sypialnia, garderoba, czy nawet kuchnia. Idealnie dopasują się do każdego wnętrza, nadając mu oryginalnego i wyjątkowego charakteru, przy jednoczesnym zachowaniu wygody użytkowania, funkcjonalności, a także wysokich walorów estetycznych. Warto także rozważyć możliwość zamontowania w szafach systemu drzwi przesuwnych – to drzwi, które podczas użytkowania nie wymagają dodatkowej przestrzeni, tak jak w przypadku drzwi otwieranych tradycyjnie.

Garderoby na wymiar

Garderoba jest doskonałym pomysłem na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni przeznaczonej do przechowywania ubrań, butów, a także pościeli, czy ręczników. Jest pomieszczeniem, które obowiązkowo powinno znaleźć się w nowoczesnym domu lub mieszkaniu. To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, idealne dla osób ceniących porządek oraz schludny wygląd. W pomieszczeniu tym warto zadbać o pojemne szafy, wyposażone w drążki, szuflady, kosze cargo, a także wieszaki. Więcej informacji dotyczących mebli do garderoby znajduje się na https://www.komandor.pl/oferta/meble/garderoby/.

Łóżka na wymiar

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu – to miejsce, w którym codziennie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. To tutaj nabieramy siły na każdy kolejny dzień, a także zyskujemy energię do nowych wyzwań. Sterem każdej sypialni jest łóżko – mebel ten powinien być przede wszystkim wygodny. W ofercie łóżek firmy KOMANDOR znajduje się kilkanaście modeli łóżek w różnych wariantach i kombinacjach kolorystycznych.

Oprócz powyższych mebli, w ofercie KOMANDOR SA znajdują się komody, biurka na wymiar, biblioteczki, stoliki i szafki nocne, szafki RTV, stoliki kawowe, a także akcesoria do szaf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.