Meble Forte – meble od polskiego producenta

Forte to bardzo dobrze znana marka meblarska o międzynarodowym zasięgu. Od 26 lat setki tysięcy osób wybierają ich meble, by stworzyć niepowtarzalny klimat w swoich salonach, sypialniach, jadalniach, kuchniach i pokojach młodzieżowych. Każdego roku Forte wprowadza do swojej oferty blisko 1500 nowych wzorów mebli!

Jakość, design, technologia

Co sprawia, że meble Forte są tak chętnie wybierane? Po pierwsze design, za którym stoją polscy i zagraniczni projektanci. We wzornictwie podążają za zmieniającymi się trendami, ale nie tracą też z oczu tych klientów, którzy wolą klasyczne rozwiązania. Stylistyczna różnorodność kolekcji tworzonych przez Forte to na pewno ogromny atut tej marki.

Meble wychodzące z zakładów produkcyjnych Forte cieszą swoich właścicieli wysoką jakością wykonania. A do tej producent przykłada naprawdę dużą wagę. W swoim parku maszynowym wykorzystuje nowoczesne technologie, które przekładają się na wysoką dokładność obróbki materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu zadowalających cen finalnych produktów.

Kupując meble Forte, otrzymamy je w wygodnych w dostawie, ekonomicznych paczkach. To maksymalnie ułatwia i przyspiesza ich transport. Każdy model można z łatwością samodzielnie zmontować.

Niezbędne wyposażenie każdego domu

Co znajdziemy wśród mebli Forte? Szafy i komody – piękne, praktyczne, doskonale nadające się do przechowywania i eksponowania elementów dekoracyjnych. Meble młodzieżowe – funkcjonalne, odpowiadające wymaganiom młodych ludzi, świetnie nadające się do wygodnego zaaranżowania przestrzeni. Łóżka – dwuosobowe, jednoosobowe, z prostymi i ozdobnymi ramami, wykończone w różnych stylach.

Tworzone przez meble Forte komody i szafy to wspaniałe ozdoby jadalni, salonów i kuchni. To ich sztandarowe produkty – najczęściej kupowane i najistotniejsze podczas aranżacji wnętrz. To one tworzą klimat miejsca i decydują o finalnym charakterze pomieszczenia.

Meble Forte młodzieżowe są projektowane z równą starannością. Zazwyczaj są utrzymane w nowoczesnej, neutralnej stylistyce. Dominują tu gładkie fronty, które łatwo dają się zestawiać z innymi elementami wnętrza.

Meble Forte – wiele kolekcji, wiele stylów

Forte wprowadza stylistyczną różnorodność do swoich kolekcji. Tak duży wybór sprawia, że wiele osób, o różnych gustach, może spotkać się pod dachem jednej marki i znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie.

Wśród kolekcji znajdziemy meble w stylu rustykalnym, z francusko-prowansalskim sznytem. Tutaj warto zwrócić na kolekcje Avinion, Aramis czy Kashmir – z gustownymi cokołami i frezami na frontach, wykończone ozdobnymi uchwytami. Cieszący się dużą popularnością styl kolonialny również ma swoich reprezentantów – kolekcje Indygo lub Imola. Ci, którzy wolą meble nowoczesne powinni zwrócić uwagę na linie Alcano, Latina, Lombardo.

Kolekcja Alcano - Meble Forte
Kolekcja Alcano

Meble Forte to coś więcej

Forte to bardzo dobrze znana marka meblarska o międzynarodowym zasięgu. Od 26 lat setki tysięcy osób wybierają ich meble, by stworzyć niepowtarzalny klimat w swoich salonach, sypialniach, jadalniach, kuchniach i pokojach młodzieżowych. Każdego roku Forte wprowadza do swojej oferty blisko 1500 nowych wzorów mebli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.