Producent narożników

Dziś w niemalże każdym domu salon pełni rolę wypoczynkową. W salonie właśnie ma miejsce większość życia rodzinnego i to tutaj odbywają się spotkania towarzyskie ze znajomymi. Nieodłącznym elementem nowoczesnego salonu jest elegancki i wygodny zestaw wypoczynkowy, którego rolę w ostatnich latach coraz częściej przejmują funkcjonalne narożniki. Czym kierować się przy wyborze narożnika? Na jakiego producenta narożników się zdecydować?

Nowoczesne narożniki do salonu – jak wybrać?

Obecnie na rynku znaleźć można niezliczoną ilość narożników do salonu w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Producenci mebli tapicerowanych pochwalić się mogą naprawdę sporym wachlarzem różnorodnych barw i faktur obiciowych co z pewnością ułatwia znalezienie narożnika, który idealnie wkomponuje się w aranżację salonu. Decydując się na zakup narożnika od konkretnego producenta, warto określić kilka najistotniejszych cech na jakich najbardziej nam zależy. Zastanówmy się jaki typ narożnika spełni wszystkie nasze oczekiwania – czy będzie to duży narożnik z funkcją spania, czy nowoczesny narożnik modułowy, a może model z dodatkowymi bonusami w postaci pojemnika na pościel i regulowanych zagłówków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Eltap opracowała wiele sprawdzonych i solidnych rozwiązań, które łączą nowoczesne i oryginalne wzornictwo z wygodą użytkowania. Co więcej, w katalogu mebli tapicerowanych, klienci znaleźć mogą nie tylko narożniki do salonu, lecz także narożniki pokojowe, które świetnie spiszą się w pokojach młodzieżowych.

Prócz eleganckiego i atrakcyjnego wyglądu oferowane narożniki cechuje także duża funkcjonalność – pojemniki na pościel, funkcja spania umożliwiająca wygodny wypoczynek czy modułowość. Przy korzystaniu z systemów modułowych zyskujemy dodatkową możliwość decydowania o sposobie wykończenia narożnika – jego obiciu, kolorze czy nawet rodzaju i wybarwieniu nóżek.

producent narożników

Zalety narożników do salonu

Niewątpliwą zaletą narożników jest ich uniwersalność. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej, mnogości modeli i wykończeń, narożniki ustawiać można niemalże w dowolny sposób, zarówno przy ścianie jak i na środku pomieszczenia. Co więcej, świetnie sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie można umieścić je w rogu. Dzięki temu zagospodarujemy cały kąt i nie będzie żadnych strat przestrzeni, jak ma to miejsce w przypadku połączenia sofy i foteli – gdzie do wspomnianego kąta nie ma dostępu i jego zaaranżowanie jest utrudnione – a przy tym zyskamy porównywalną, jeśli nie nawet większą, przestrzeń do siedzenia.

Kolejną zaletą narożników jest ich modułowość. Systemy modułowe pozwalają dopasować narożnik do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu stworzyć można układ o dowolnym kształcie i wymiarach – od małej sofy, która sprawdzi się w kompaktowym salonie, przez tradycyjny narożnik w kształcie litery L, aż po olbrzymie układy w nowoczesnym kształcie litery U. Wyposażony może on być także w dodatkowe rozwiązania, jak funkcja spania – co sprawdza się w przypadku konieczności awaryjnego nocowania znajomych i rodziny co z pewnością docenią właściciele mniejszych mieszkań.

    • Alicja, 13 sierpnia, 2021, 8:41 am

    Odpowiedz

    Trafiłam w sumie przypadkiem na ten artykuł, bo właśnie interesują mnie nowoczesne narożniki do salonu – szukam takiego do swojego nowego mieszkania. Zajrzałam do wspomnianego tu katalogu mebli tapicerowanych na eltap.pl i już mam kilka typów. Tylko który wybrać, oto jest pytanie;) Dylemat niemal jak z Szekspira;) No dobra aż tak to nie:D Ale trudny wybór, fajne meble tam są.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.